Video

Kylie – Into The Blue

Kylie – Into The Blue

17. března vydává Kylie novou desku s názvem Kiss Me Once. Pilotním singlem je píseň Into The Blue, ke které vznikl i videoklip v režii Dawn Shadforthové a role Kyliina milence se ujal francouzský herec Clément Sibony.  

Kylie Minogue – Skirt (video s texty)

Kylie Minogue – Skirt (video s texty)

Kylie se připojila k manažerskému týmu amerického rappera Jay-Zho, ale nadále zůstává pod nahrávací společností Parlophone. A ačkoli si po rozchodu s dlouholetým manažerem slibovala pauzu, vydala novou píseň – Skirt.

Kylie Minogue – Kids

Kylie Minogue – Kids

Píseň Kids je duetem s Robbie Williamsem. Autory jsou Robbie a Guy Chambers. Píseň se objevila na album Kylie Light Years, ale i na album Robbieho Williamse Sing When You´re Winning.

Kylie Minogue – On a Night Like This

Kylie Minogue – On a Night Like This

Vydání singlu On a Night Like This splývá s vystoupením Kylie na ceremoniálu u příležitosti slavnostního zakončení Olypijských her v Sydney, kde zpěvačka tuto píseň představila.

Kylie Minogue – Timebomb

Kylie Minogue – Timebomb

Kylie konečně zveřejnila videoklip k nové písni Timebomb. Videoklip je navíc nově i interaktivní. Pokud se fanoušci podívají na facebookovské stránky Kylie, kde najdou aplikaci, ve které se mohou spolu se šesti přáteli stát součástí videoklipu v odrazech Kyliiných slunečních brýlích, které různě střídá.

Kylie z Abbey Road

Kylie z Abbey Road

Ač je to neuvěřitelné, Kylie září na nebi populární scény celých 25 let! To je jistě důvod k oslavě a zpěvačka má pro své fanoušky připraveno několik překvapení.

Kylie Minogue – Speakerphone

Kylie Minogue – Speakerphone

Píseň Speakerphone pochází z alba X. A přestože nikdy nevyšla jako singl, dosáhla paradoxně největšího úspěchu. Stala se nejstahovanější písní z alba. V srpnu 2009 Kylie vyhlásila soutěž pro fanoušky o nejlepší videoklip. Vyhrál maďarský animátor Rudolf Pap.

Kylie Minogue – Slow

Kylie Minogue – Slow

Píseň Slow vyšla v listopadu 2003 jako první singl z desky Body Language. Dosáhla prvního místa hitparády v řadě zemí, byla oceněna platinovou deskou a nakonec získala i nominaci na cenu Grammy za nejlepší taneční píseň.

Rubriky