Kylie přijede do Prahy!

Koncertní turné Kiss Me Once Tour bude zahájeno ve Velké Británii a bude zahrnovat 31 vystoupení v 15 zemích – včetně 12 koncertů ve Velké Británii a Irsku. Koncerty Kylie jsou proslulé a ani její Kiss Me Once Tour nebude výjimkou. Kylie na něm kromě novinek představí i to nejlepší ze své již dvě dekády trvající kariéry.

KissMeOnceTourZbrusu nové, již dvanácté studiové album s názvem ‚Kiss Me Once‘ vyšlo 17. března. Je to její první studiové album od roku 2010, kdy vydala titul ‚Aphrodite‘, a také její první album vydané u labelu Roc Nation Management. Výkonnými producenty byla sama Kylie a Sia Furler, více známá jen jako Sia, australská zpěvačka a skladatelka, která složila i titulní skladbu alba. Na albu se dále spolupodíleli Pharrell Williams, který napsal a produkoval skladbu ‚I Was Gonna Cancel‘, Ariel Rechtshaid (Haim) na skladbě ‚If Only‘, MNEK na ‚Feels So Good‘ a Greg Kurstin na bonusové skladbě ‚Sleeping With The Enemy´.

 V Praze se Kylie představí 21. října 2014 v O2 Aréně. Vstupenky jsou již v prodeji přes Sazkaticket a pohybují se od 990 Kč do 1690 Kč.

Rubriky